KATA NILSSON (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
KOMMUNSTYRELSE Ersättare 2022-03-28 2022-12-31