HENRIK VIKLUND (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMND Ersättare 2021-09-13 2022-12-31