EILA STENVALL (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMND Ersättare 2020-02-17 2022-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
NÄMNDEMÄN LULEÅ TINGSRÄTT Nämndeman 2020-01-01 2023-12-31