THOMAS HANSSON (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
KOMMUNFULLMÄKTIGES VALBEREDNING Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMND Ersättare 2020-12-14 2022-12-31