MARIA HANNU (MP)

Bild på MARIA HANNU

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMND Ersättare 2019-03-18 2022-12-31
NÄMNDEMÄN LULEÅ TINGSRÄTT Nämndeman 2020-01-01 2023-12-31