Förtroendevalda hos oss.

STELLAN RAGNARSSON (L)

Kontaktinformation

E-post:
stellan.ragnarsson@pitea.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2019-01-10 - 2022-10-14
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMNDEN Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31