ERIK LUNDSTRÖM (L)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
FASTIGHETS- OCH SERVICENÄMND Ersättare 2019-05-06 2022-12-31
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMND Ersättare 2019-05-06 2022-12-31
NÄMNDEMÄN LULEÅ TINGSRÄTT Nämndeman 2020-01-01 2023-12-31