Förtroendevalda hos oss.

KEN ÅMAN (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMND Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14