Förtroendevalda hos oss.

LOUISE MÖRK (S)

Kontaktinformation

E-post:
louise.mork@pitea.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
BARN- OCH UTBILDNINGSNÄMND Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14