Förtroendevalda hos oss.

NINA LINDSTRÖM (V)

Kontaktinformation

E-post:
nina.lindstrom@pitea.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
SOCIALNÄMNDEN Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31