Förtroendevalda hos oss.

ANNA ÅSTRÖM (MP)

Kontaktinformation

E-post:
anna.astrom@pitea.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
FASTIGHETS- OCH SERVICENÄMND Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
GEMENSAM KOST- OCH SERVICENÄMND PITEÅ/LULEÅ Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMNDEN Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31