PETER ERIKSSON (S)

Kontaktinformation

E-post:
peter.eriksson@pitea.se

Bild på PETER ERIKSSON

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
KULTUR- OCH FRITIDSNÄMND Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
VALNÄMND Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31