MALIN VIKLUND (KD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
KOMMUNFULLMÄKTIGES VALBEREDNING Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
PENSIONÄRSRÅD Ersättare 2020-01-14 2022-12-31
SOCIALNÄMND Ledamot 2019-11-25 2022-12-31