Förtroendevalda hos oss.

JONAS LINDBERG (S)

Kontaktinformation

E-post:
jonas.lindberg@pitea.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
KOMMUNFULLMÄKTIGE Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
SAMHÄLLSBYGGNADSNÄMNDEN Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31